Podsumowanie weekendu 21-22.09.2018 - drużyny młodzieżowe.

Do przerwy mimo kilku dobrych okazji, wynik pozostawał niezmienny. Na początku drugiej połowy minimalnie obok bramki z woleja uderzył Rafał Dalecki. W ostatniej akcji meczu, Michał Żurawski uderzył milimetry od bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W tym meczu naszym zawodnikom zabrakło skuteczności, lecz miejmy nadzieje, że pokażą na co ich stać już 30 września w wyjazdowym meczu w Ząbkowicach Śląskich z tamtejszym Orłem.

MGKS” Moto-Jelcz Oława 0-1 Bobrzanie Bolesławiec

22.09.2018r. godzina 11:00

Trener: Jarosław Fliśnik

1.Bartosz Lubecki, 5.Wojciech Solarski (4.Oskar Wilf 80’), 6.Barłomiej Bagiński, 7.Michał Żurawski, 8.Kamil Gradzik, 10.Rafał Dalecki, 14.Damian Makowski, 15.Jakub Buczkowski ©, 16.Jakub Boczula, 17.Damian Świnionoga (.Konrad Gąsiorowski 75’), 18.Wojciech Kaniewski

Juniorzy Młodsi – II Liga Wojewódzka B1

Bramkowo spotkanie już w 15 minucie otworzył, Mateusz Jurczak, który dobrze odnalazł się w polu karnym i strzałem w róg bramki pokonał golkipera z Dzierżoniowa. Chwilę później, dobrze do Szymona Smolaka zagrał Krzysztof Moroz  i było już 2-0. Gospodarze przeważali w pierwszej części meczu, jednak gdy na początku drugiej połowy, goście trafili na 2-1 zrobiło się nerwowo. W ostatnich minutach spotkania obrońcy gości nie pokryli Szymon Smolaka, a ten  ustalił wynik meczu na 3-1. W następnej kolejce nasi Juniorzy Młodsi zagrają na wyjeździe z Kuźnią Jawor 29 września.

MGKS” Moto-Jelcz” Oława 3-1 Lechia Dzierżoniów

22.09.2018r. godzina 13:00

Trener: Sebastian Sobczak

12.Kacper Olaniuk, 2.Aleksander Jakobsze, 3.Patryk Żurawski, 4.Jakub Baran, 6.Alan Moroz, 7.Łukasz Mazepa, 9.Szymon Smolak, 10.Krzysztof Moroz, 13.Mateusz Jurczak (11.Seweryn Małecki 52’), 15.Wojciech Popów (16.Kacper Ciepły 65’),  17.Dawid Boratyński (14.Karol Zaremba 68’)

Młodziki – I Liga Okręgowa D1

W szóstej kolejce nasi zawodnicy pokonali na własnym stadionie Śląsk II Wrocław. W pierwszej połowie bramkę dla naszej drużyny zdobył Batosz Jasiński, a w 46 minucie trafił Mateusz Wróblewski. Wynik spotkania na 2-1 w 50 minucie spotkania ustanowił Dawid Maciejewski

MGKS” Moto Jelcz Oława 2-1 Śląsk II Wrocław

Trener: Jacek Imianowski

1.Kevin Racławski, 3.Adrian Białek, 5.Mateusz Wróblewski, 6.Oskar Szczupał, 7.Alan Burkiewicz, 8.Mikołaj Stelmaszek, 9.Bartosz Jasiński, 10.Aleksander Jakubowski, 12.Wiktor Gryma, 14.Mateusz Mossoń, 16.Katarzyna Watral

autor tekstu: Michał Niedźwiedź