Świetna inauguracja sezonu !

Już w 3 minucie spotkania w polu karnym Chrząstawy został sfaulowany Karol Nikodem, a jedenastkę pewnie wykorzystał Krzysztof Telatyński. Dziesięć minut później dobrą piłkę dostał Jakub Kulczycki, jednak trafił w słupek, ale dobrze ustawiony Maciej Sobota skierował jednak piłkę do siatki. W 36 minucie, Karol Nikodem wpadł w pole karne i w starciu z obrońcą i bramkarzem, piłka szczęśliwie wylądowała w siatce. Jeszcze przed przerwą, obrońca Czarnych bardzo nieodpowiedzialnie zachował się w starciu z Maciejem Sobotą, a ten zabrał mu piłkę i wyłożył Jakubowi Skorłutowskiemu, który trafił do pustej bramki. Pierwsza połowa, była bardzo dobra w wykonaniu "Moto-Jelcza", jednak w pierwsze piętnaście minut drugiej połowy, podwoili wynik z pierwszej części meczu. Strzelanie rozpoczął Krzysztof Waliś, który w przerwie pojawił się na boisku, później po bramce dołożyli jeszcze Karol Nikodem, z karnego trafił Łukasz Anklewicz, oraz również świeżo wprowadzony Mateusz Dobkowski, który minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Od 60 do 70 minuty meczu, trafił jeszcze Krzysztof Telatyński, który przelobował bramkarza, Marcin Bomba oraz Mateusz Dobkowski, który po raz kolejny okazał się za szybki dla obrony rywali. W 75 minucie, Telatyńskiemu wrzucił Mateusz Dobkowski i było 12-0. Dziewięć minut, przed końcem meczu, świetną piłkę dostał Michał Żurawski, który również przelobował bramkarza z imponującej odległości. Michał był autorem również ostatniej bramki w 87 minucie, kiedy treningowo wymieniał piłkę z Mateuszem Dobkowskim i ustanowił wynik na 14-0. Tak imponujące zwycięstwo MGKSu "Moto-Jelcza" Oława, rozeszło się szerokim echem po piłkarskiej części Internetu, nawet na oficjalnym fanpage’u PZPN Puchar Polski, możemy znaleźć informacje o wysokim zwycięstwie naszej drużyny.