Uciekły nam punkty.

Od samego początku spotkania, lepiej prezentował się ”Moto-Jelcz”, który stworzył sobie kilka akcji, jednak nie potrafili wykorzystać ich Mateusz Prusak i Jakub Skorupa. W pierwszej połowie dobrze prezentował się również Mateusz Dobkowski, który swoimi rajdami chciał w pojedynkę rozmontować obronę rywali, jednak goście skutecznie się bronili. Mateusz próbował również kilka razy zaskoczyć bramkarza z dystansu, jednak bez większych efektów. W drugiej połowie, dalej dominowaliśmy, jednak kolejne niewykorzystane sytuacje się zemściły i po dobrej akcji gości, trafili na 0-1, Adrian Leśkiewicz był w tej sytuacji bez szans. Oławianie chcieli szybko odrobić straty, jednak mimo ataków, piłka nie chciała tego dnia wpaść do bramki, a na dodatek, nasi zawodnicy pod koniec meczu nadziali się na kontrę i niestety przegrali 0-2. Przed zawodnikami trenera Jarosława Fliśnika, kolejne ciężkie wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Jelcz-Laskowice, którzy po tej kolejce są liderem, jednak mamy nadzieję, że już w przyszłą niedzielę się to zmieni.

”Moto-Jelcz” Oława 0-2 Pogoń Oleśnica

6.10.2018r. godzina 16:00

Trener: Jarosław Fliśnik

12.Adrian Leśkiewicz, 4.Krzysztof Waliś, 5.Jakub Skorłutowski, 9.Karol Nikodem, 10.Mateusz Prusak, 11.Paweł Bekieszczuk, 13.Jakub Skorupa, 14.Łukasz Anklewicz ©, 17.Krzystzof Telatyński, 18.Matuesz Dobkowski, 21.Adrian Kolano

Autor tekstu: Michał Niedźwiedź