Weekend w młodzieżówce MJO 6-7.10.2018

Juniorzy Starsi - A1 Junior „WLJS”

Najstarsi zawodnicy naszych grup młodzieżowych, w pierwszej połowie prezentowali się stabilnie na tle rywali. W drugiej, gra obu drużyn była bardziej otwarta i to oławianie w 76 minucie objęli prowadzenie, po wykorzystaniu sytuacji sam na sam z bramkarzem przez Damiana Świnionogę. Goście chwilę, przed ostatnim gwizdkiem wyrównali, ale w ostatniej akcji spotkania, po dośrodkowaniu w pole karne, świetnie do piłki wyszedł nasz kapitan-Jakub Buczkowski i przechylił szalę zwycięstwa na naszą stronę, strzelając głową na

2-1. Na ławce wybuchła euforia i wszyscy cieszyliśmy z przełamania naszej ekipy.

MGKS ”Moto-Jelcz” Oława 2-1 Polonia-Stal Świdnica

6.10.2018r. godzina 11:00

Trener: Jarosław Fliśnik

1.Bartosz Lubcecki, 4.Oskar Wilf (17.Damian Świnionoga 60’), 5.Wojciech Solarski, 6.Bartłomiej Bagiński, 7.Michał Żurawski, 8.Kamil Gradzik, 10.Rafał Dalecki, 11.Damian Makowski, 15.Jakub Buczkowski ©, 16.Jakub Boczula, 18.Wojciech Kaniewski (9.Konrad Gąsiorowski 80’)

Juniorzy Młodsi - II Liga Wojewódzka B1

Zawodnicy, których w tym meczu prowadził Paweł Nabiałczyk, ulegli na wyjeździe z Parasolem Wrocław.

Parasol Wrocław 2-0 MGKS ”Moto-Jelcz” Oława

6.10.2018r. godzina 13:00

Trener: Paweł Nabiałczyk

12.Kacper Olaniuk, 3.Patryk Żurawski, 4.Jakub Baran, 5.Przemysław Porębski (16.Kacper Ciepły 60’), 6.Alan Moroz, 7.Łukasz Mazepa (13.Mateusz Jurczak 55’), 9.Szymon Smolak, 10.Krzysztof Moroz, 11.Seweryn Małecki, 15.Wojciech Popów, 17.Dawid Boratyński

Trampkarze - II Liga Wojewódzka C1

W świetnym meczu z UOKP Silesia – Gaj Wrocław, nasza drużyna wygrała aż 9-0. Świetnie w tym meczu spisał się Mateusz Grabowski, który zdobył 6 bramek, dwa gole dorzucił Łukasz Kapuścik i jedną Jakub Grzeszczuk.

MGKS ”Moto-Jelcz” Oława 9-0 UOKP Silesia – Gaj Wrocław

6.10.2018r. godzina 10:00

Trener: Sebastian Sobczak

21.Kacper Olaniuk, 2.Remigiusz Jabłoński, 3.Kacper Urysz, 4.Szymon Piotrowski, 5.Piotr Jarosławski, 6.Aleksander Wojtyra, 8.Alan Baca, 9.Jakub Grzeszczuk, 10.Łukasz Kapuścik, 11.Mateusz Grabowski, 14.Tymoteusz Turczyniewicz, 15.Oliwer Chodor, 16.Wikotr Sztaba, 18.Kamil Grobelak, 1.Adam Sady